Hliníkové vchodové dveře, navrženy pro Vás.

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem na adrese +420 776 255 557
info@alu-dvere.cz

Sériová výbava

Sériová výbava vchodových dveří Inotherm splňuje již v základním provedení nejvyšší požadavky na bezpečnost, statiku a tepelnou izolaci. Výbavu každých jednotlivých dveří však lze rozšířit podle Vašich individuálních požadavků.

Vynikající tepelná izolace

Nadstandardní tloušťka křídla s 3 mm silnou venkovní a vnitřní deskou z hliníku zajišťuje výjimečnou tepelnou izolaci a snižuje Vaše výdaje za energie. Součinitel prostupu tepla (U) již od 0,67 W/m2K!

Vynikající bezpečnost

Sériová výbava zahrnuje 3násobné zajištění háčky, 3 mm silnou venkovní a vnitřní desku výplně z hliníku, elegantní bezpečnostní rozetu proti vyvrtání a vykroucení a cylindrickou vložku s funkcemi pro případy nouze a nebezpečí a 6 klíči.

Vynikající statika

Již v sériovém provedení mají dveře nadstandardní tloušťku profilu, 3 nastavitelné 3dílné dveřní závěsy a patentované provedení křídla s dilatační vrstvou proti deformaci v extrémních povětrnostních podmínkách.

Tři 3dílné dveřní závěsy

3 nastavitelné 3dílné dveřní závěsy

Tepelně oddělený hliníkový práh

Tepelně oddělený hliníkový práh P 735

Tloušťka křídla

Tloušťka křídla (mm)

Patentované provedení křídla

Patentované provedení křídla,
DILATAČNÍ
VRSTVA

Bezpečnostní roleta venkovní

Elegantní
VENKOVNÍ
BEZPEČNOSTNÍ
ROZETA

3 obvodová těsnění

3 obvodová těsnění

3násobné zajištění háčky

3násobné zajištění háčky

Standardní klika

Standardní klika

Profilová cylindrická vložka

Standardní profilová cylindrická vložka K 20 s 6 klíči

Tepelně izolační sklo

Tepelně izolační sklo

(3 nebo 2/3-tep.)

Přednosti hliníkových dveří

Výjimečná stabilita – bez deformace!

Hliníkové domovní dveře INOTHERM se vyrábějí z profilů nadstandardní tloušťky. Dveře nadměrných velikostní jsou navíc zesíleny speciálními profily, aby nemohlo při dojít k deformaci dveří ...

Výjimečná tepelná izolace

V době drahých energií a rostoucího významu úspor dosahují domovní dveře řady EXCLUSIV v evropských podmínkách výjimečných tepelně izolačních hodnot ...

Vysoká míra bezpečnosti sériově – bez příplatků

Díky kompaktnosti zvolených materiálů, nadstandardní tloušťce profilů a křídla, venkovní rozetě a trojnásobnému zajištění háčky představují domovní dveře prakticky nedobytnou překážku ...

DVEŘE VELIKOSTI XL – do výšky 2700 mm!

Moderní stavby vyžadují stále častěji dveře nadměrných velikostí, u nichž je třeba klást nejvyšší důraz na statickou stabilitu. Program domovních dveří Exclusiv s jedinečnými technickými řešeními garantuje ...

Garantovaná dlouhá životnost

Hliníkové domovní dveře jsou výjimečně odolné proti nejrůznějším klimatickým podmínkám. Domovní dveře z hliníku jsou chráněny práškovým lakem ...

Dveře INOTHERM jsou Ekologické

Všechny použité materiály jsou recyklované a díky dlouhé životnosti vysoce ekologické.

Nepřekonaný – DESIGN vytvořený podle Vašich přání!

Výběr vchodových dveří dodá Vašemu domu jedinečnou pečeť a charakteristickou identitu. Obsah a vzhled domovních dveří vypovídají mnoho o jejich majiteli, jeho filozofii, životním stylu a vztahu k hodnotám, které znamenají „domov“. Program vchodových dveří INOTHERM přináší uživateli neobyčejně širokou nabídku produktů, které lze navíc upravit podle individuálních přání každého zákazníka. Vyberte si INOTHERM – vyberte si UNIKÁTNÍ DVEŘE!

Všechny aplikace z ušlechtilé oceli jsou lícující

Objednejte si skla se svým motivem

6 různých tvarů venkovních profilů

V nabídce je přes 200 modelů – možné jsou však i individuální úpravy nebo výroba na zakázku!

AT 100

AT 100 D

AT 200

AT 100 P

AT 100 S

AT 70

Na BEZPEČNOST domovních dveří INOTHERM se můžete spolehnout!

V ohledech bezpečnosti je na výjimečně vysokou kvalitu domovních dveří INOTHERM absolutní spolehnutí. Doma získáte pocit bezpečí a nebudete muset mít strach před nezvanými hosty. Již v základní výbavě jsou dveře vyrobeny podle nejnovějších bezpečnostních standardů. Volitelně můžete objednat také dveře v provedení RC 1 nebo RC 2. V obou těchto případech přikládáme certifikát nezávislého institutu IFT Rosenheim. Vaše dveře tak budou ještě bezpečnější před nezvanými hosty.

bezpečnostní vstupní dveře

Nadstandardní tloušťka hliníkové desky – 3 mm zevnitř i zvenčí!

Standardní zajištění 3 háčky a sériové 3násobné zajištění háčky z nerezové oceli – jiné zámky a automatické zámky za příplatek
Volitelně se můžete rozhodnout i pro jiné typy zamykání – od bezpečnostních mechanismů, které garantují bezpečné a bezrizikové otvírání dveří, až po automatické otvírání pomocí otisků prstů, Bluetooth nebo kódové klávesnice.

Elegantní VENKOVNÍ BEZPEČNOSTNÍ ROZETA z ušlechtilé oceli, Rozeta s integrovanou sériovou ochranou proti vyvrtání a vykroucení, Standardní profilová cylindrická vložka s 6 klíči a funkcemi pro případy nouze a nebezpečí!

Sériové 3 tabulkové tepelně izolační sklo 6 mm

(Ug od 0,5 do 0,7 W/m2K) Volitelně 6mm nebo 10mm sklo VSG pro výjimečnou bezpečnost.

Tři 3dílné dveřní závěsy

Sériově jsou všechny domovní dveře vybaveny třemi silnými, nastavitelnými, 3dílnými dveřními závěsy. Závěsy nabízíme v provedení bílá, černá nebo eloxovaná EV 1.

Príslušenství